WITAMY W SOCIUS!!!

Misją szkoły jest kształcenie profesjonalistów na miarę oczekiwań i potrzeb społecznych w kraju i Europie. Szkoła SOCIUS w Mysłowicach, gwarantuje edukacje na najwyższym poziomie, bezpłatnie!!!

W ramach szkoły SOCIUS kształcimy kadrę do pomocy społecznej i opieki medycznej w systemie stacjonarnym i zaocznym w ramach następujących kierunków: technik masażysta, technik usług kosmetycznych, opiekun medyczny, asystent osoby niepełnosprawnej. Proponujemy najwyższej jakości przygotowanie teoretyczne i praktyczne do wykonywania wybranego zawodu a uzyskane kwalifikacje zostają potwierdzone na państwowym dyplomie MEN. Na kierunkach mogą uczyć się osoby zarówno pracujące i niepracujące, w każdym przedziale wiekowym. Mogą to być osoby ze średnim jak i wyższym wykształceniem.

Szkoła SOCIUS jest Ośrodkiem Egzaminacyjnym upoważnionym przez OKE w Jaworznie. Odbywają się u nas egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe w części praktycznej i teoretycznej. Zdany egzamin jest potwierdzony dyplomem, jak również certyfikatem w języku angielskim (Europass), uznawanym w krajach Unii Europejskiej.

Na zawodowym kursie kwalifikacyjnym na kierunku Opiekuna Medycznego kształcimy również osoby, które ukończyły szkołę podstawową, gimnazjalną lub zawodową. Kurs ten nadaje odpowiednie kwalifikacje oraz świadectwo potwierdzające kwalifikację w zawodzie wystawione przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną w Jaworznie.

Aktualności

życzenia noworoczne

(…)

Czytaj więcej

UWAGA!

Zajęcia stacjonarne na wszystkich kierunkach zostają zawieszone do 08.11.2020 roku. Realizacja zajęć będzie odbywać się zgodnie z wytycznymi Ministerstwa. Wszystkim życzymy zdrowia, pokoju i (…)

Czytaj więcej

NOWY ROK SZKOLNY

Zajęcia dla Słuchaczy na kierunku Opiekun medyczny  Semestr I zostały zaplanowane na 29 września 2020 od    godziny 16.00 Wszystkim naszym Słuchaczom i Nauczycielom życzymy spokojnego (…)

Czytaj więcej

ZAJĘCIA NA KIERUNKU OPIEKUN MEDYCZNY

              Plan zajęć,  każdy słuchacz będzie mógł  otrzymać osobiście .  Zajęcia dla Słuchaczy na kierunku Opiekun (…)

Czytaj więcej