WITAMY W SOCIUS!!!

Misją szkoły jest kształcenie profesjonalistów na miarę oczekiwań i potrzeb społecznych w kraju i Europie. Szkoła SOCIUS w Mysłowicach, gwarantuje edukacje na najwyższym poziomie, bezpłatnie!!!

W ramach szkoły SOCIUS kształcimy kadrę do pomocy społecznej i opieki medycznej w systemie stacjonarnym i zaocznym w ramach następujących kierunków: technik masażysta, technik usług kosmetycznych, opiekun medyczny, asystent osoby niepełnosprawnej. Proponujemy najwyższej jakości przygotowanie teoretyczne i praktyczne do wykonywania wybranego zawodu a uzyskane kwalifikacje zostają potwierdzone na państwowym dyplomie MEN. Na kierunkach mogą uczyć się osoby zarówno pracujące i niepracujące, w każdym przedziale wiekowym. Mogą to być osoby ze średnim jak i wyższym wykształceniem.

Szkoła SOCIUS jest Ośrodkiem Egzaminacyjnym upoważnionym przez OKE w Jaworznie. Odbywają się u nas egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe w części praktycznej i teoretycznej. Zdany egzamin jest potwierdzony dyplomem, jak również certyfikatem w języku angielskim (Europass), uznawanym w krajach Unii Europejskiej.

Na zawodowym kursie kwalifikacyjnym na kierunku Opiekuna Medycznego kształcimy również osoby, które ukończyły szkołę podstawową, gimnazjalną lub zawodową. Kurs ten nadaje odpowiednie kwalifikacje oraz świadectwo potwierdzające kwalifikację w zawodzie wystawione przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną w Jaworznie.

Aktualności

<br />
<b>Notice</b>:  Undefined variable: alt in <b>/home/sociusedpk/www/cnt/themes/jckziu/inc/home/latest-news.php</b> on line <b>47</b><br />

Komunikat

(…)

Czytaj więcej

Komunikat

(…)

Czytaj więcej

Rekrutacja rozpoczęta!!!

Trwa rekrutacja na najbardziej poszukiwane zawody!!! Nie zwlekaj, zapisz się online już dziś a dokumenty złożysz później! SOCIUS - ZAPISY (…)

Czytaj więcej

Wielkanoc 2020

(…)

Czytaj więcej